tv

Shitet nga: N.p.t ,,Labinoti,, 19 Gsh 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shesim telivizora Komjutera Monitora e tjera sende te inportuar nga zvicra numri i viberit 0037744154264
dhe 0037745665591
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim