Philips 42 inch ne gjendje perfekte

Shitet nga: Beqir Beqiri 01 Pri 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv eshte ne gjendje te mire shum pak i perdorur,i ardhur prej Zvicre.
Info viber +41 78 903 33 12
Cmimi € 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim