tv

Shitet nga: N.P.T,,LABINOTI,, 19 Gsh 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizora te gjitha llojev dhe mallzive te inportuar nga zvicra me qmime shum te mira Por shesim edhe komjutera monitora rafta e tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim