DVD PLAYER JVC

Shitet nga: Mentor Mihovci 23 Mar 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video dhe DVD
shes dvd player elta me teledirigjues ne gjendje te rregullet eshte i ardhur nga zvicerra te interesuarit mund te lajmerohen ne mob, email, apo ne viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim