Konvertime VHS ne DVD

Shitet nga: Agim 03 Jan 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video dhe DVD
Bejme bartjen e materialeve VHS ne DVD.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim