Kamer Panasonic.Urgjent.

Shitet nga: sami 31 Mar 03:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video kamera
Shes Kameren Panasonic per ingjizime ..dasma..etj
Osht kamer shum e mir e markes Panasonic.mund te vini edhe ta shiqoni.osht e ardhur nga Zvicrra dhe vjen me Adapter dhe kabell per Kompjuter
Mund te kontaktoni edhe ne Viber +377 44 368 702..
Si dhe per thirrje ne numrin 044 368 702
Ju Mirpres.Qmimi me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim