IPTV me 870 kanale me cilësi të lartë Full HD

Shitet nga: SMART IPTV Sot 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Smart IPTV ofron TV kanale përmes IPTV (Internet Protocol Television). Përqendrimi ynë kryesor është transmetimi i TV kanaleve të cilësisë së lartë e cila është funksionale mbrenda dhe jashtë vendit!

Bëjeni abonimin në sistemin Smart IPTV me 850 kanale shumë cilësore kombëtare dhe ndërkombëtare me siguri të lartë, me kualitet HD me vetëm (4mpbs). Njëkohësisht ky sistem është funksional në

-Smart TV (Samsung dhe LG),
-Mag 250-254,
-Amiko,
-Dream Box 500-800 HD,
-Android Box,
-SpiderBox,
-në PC,
-Smart Phone,
-Tablet,
-Samsung Android,
-KODI etj..

Gjithashtu mundësojmë shitjen e pajisjes "Mag250" që punon në sistemin IPTV. Pajisja është e re e paketuar dhe e testuar, posedon shumë aplikacione të tjera.

Për më shumë info rreth kanaleve dhe resiverit shkruani në Viber: +38649212433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim