RADIATOR me rrym monofaz me rrota shitet lir

Shitet nga: meris Dje 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Philips
Modeli: Philips
RADIATOR me rrym monofaz
045 561 334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim