TV gran prix

Shitet nga: ****** 06 Tet 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv ka DVD eshte ne gjendje te rregullt. 19 inch.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim