KAMERE JVC ME HARD DISK DRIVE 30GB

Shitet nga: Mentor Mihovci 18 Nën 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video kamera
Shes kamerin model JVC eshte shum pak e perdorure e ardhun ne zvicrra ka hardiskun drive 30GB dhe mundesi per vendosjen e qipit sipas nevojese kamera eshte kjo ne foto te interesuarit mund te lajmerohen ne mob,viber email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim