Urgjent fellne alumini 14"

Shitet nga: fellne 07 Jan 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan ne gjendje te mire, nuk jan te dredhta-shtremta, jane 4 copa

per golf 3, 2 et.

Bojm ndrrim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim