FELLNE 19 AUDI, VV DHE MERCEDES

Shitet nga: FELLNE 19 AUDI, VV DHE MERCEDES 21 Pri 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   650 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNET 19 NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE TE CILAT BEJNE PER LLOJIN E MAKINAVE AUDI, VV DHE MERCEDES!
CMIMI I FELLNEVE PA GOMA ESHTE:500 EUR
CMIMI I FELLNEVE ME GOMA ESHTE: 600 EUR
GJITHEASHTU BEJ NDRRIM ME FELLNE 17 TE JENE TE PAPERDORURA OSE NE GJENDJE SHUME TE MIRE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim