Fellna dhe Goma

Shitet nga: Dragan 24 Dhj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna,me 5 bulona 15 coll me goma te veres. 205/55R15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim