Fellna per passat

Shitet nga: fellne 14 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shese fellna koplet me goma 15 195 65
Passat bmw golf opel kombi shpija troje banesa audi
Ttiki 044256012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim