Fellne 13 tshe me goma

Shitet nga: suejb 23 Tet 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 13-tshe me goma te veres. 2goma jan me te ngushta 2 me te gjona. Fellnet i bejn edhe golf 1 , 2 , 3 , Fiat , Reno , Pasat 2 , Opell etj . Fellnet jan te bukra siq po shihen edhe ne foto nuk dridhin bej edhe ndrrim me ndonje fellne 13 ose 14 qmimi sipas marrveshjes . Per meshum informata kontakto ne numrat e telefonit 045 - 372 - 804 ose ne viber +38649102280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim