Fellne 15 me pes vrima

Shitet nga: 15 11 Jan 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
janë per vetur Renault dhe Citroen ,shum te rutuna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim