Fellne 15 per audi

Shitet nga: 13 Mar 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 ,jan me kater vrima per audi 80, audi b 4, jan shum te ruajtura pa asnji problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim