Fellne 15 per audi

Shitet nga: Luli 02 Mar 07:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne shum te ruajtura 15 per audi ose tjeter vetur
Jan me 4 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim