Fellne 16tshe golf 1 2 3 jetta opel fiat reno

Shitet nga: berat Dje 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16tshe krom te vizlluara me goma te veres. 195.45 .16. per
golf 1.2.3 jetta ..pasat .. reno .. fiat .. bmw e30 per mashum kontakto ne mob
044.783.881 ose 49.527.824
Sms mos dergo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim