Fellne 17 alfa romeo

Shitet nga: Triumf 10 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet e alfa romeos 5x98 te ardhura nga zvicra nuk jan te demtuara as te vozitura ne kosov fellnet kan 2 goma te veres shum pak te perdorura 225\45R17 bejn edhe per kerre tjera nese i kan distancen e shtrafave 98.Mund te kontaktoni edhe ne viber ose muni mi pa fellnet nga ora 8 deri 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim