Fellne 17 me Guma te Veres Ndrrim i Mundshem

Shitet nga: ibrahim Sot 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
PER GOLF PASSAT AUDI BORA ETJ
me guma te veres me 5bira
NDRRIM I MUNDSHEM ME IPHONE APO GALAXY chh


QMIMI VOLITSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim