Fellne 17 per VW Touareg , Porsche Cayenne , Audi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Garage Dje 10:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
- Shes Fellnet 17" ( 17 inch ) 5x130
- Fellnet kane goma te dimrit Dunlop M+S 255/60 R17
- Fellnet jane per Audi Q7 , Porsche Cayenne , VW Touareg.


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.

KLIKO KËTU për të parë shpalljet nga Ballkan Auto

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim