Fellne 20 per Audi , Mercedes , VW

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Garage Sot 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
- Shes Fellnet 20" ( 20 inch ) per me 5 vrima 5x112
- Fellnet jane per:
- Audi A6 , S6 , A8 , S8 etj.
- Mercedes E class , ML class , R class , S class etj.
- VW Golf , Passat , Phaeton , Tiguan etj.


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim