Fellne edhe goma

Shitet nga: arbnor 24 Nën 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   160 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma shum te mira per dimer jan M+S jan ne gjendje prefekte gomat jan per opel. Corsa po bojn edhe per golf 1-2-3 polo jan155-65-14 per info viber+37744669548.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim