Fellne me Goma 195/50/15

Shitet nga: Fellne 25 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per vw polo&lupo & caddy golf 2/3 seat me guma te veres fellnet jan shum te rujshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim