Fellne per BMW

Shitet nga: BMW 20 Shk 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per bmw 215 45 17 me goma te reja te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim