Fellne per Opell

Shitet nga: suad hebibi 19 Mar 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 per opell te aluminit kontakt viber +381629787622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim