Fellne per mercedes audi golf

Shitet nga: Blerim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 ne gjendje shum te mir te posa ardhura nga zvicrra ja te rujtme shum jan per Mercedes Audi a4.a6 golf 5 Pasat etj per ma shum info 044-991-981 ose 044-177-086
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim