Fellne

Shitet nga: genc 25 Shk 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHiten fellnat per X5 4 cop gomat jan te madhsis 255.55.18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim