Fellnet 15.

Shitet nga: Jetoni 23 Jan 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per Renault. 15-qe

çmimi sipas marveshjes.

+377 44 132 814
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim