Fellnet 17" me Goma Pirelli

Shitet nga: Fellne 10 Qer 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet te markes Platin me goma Pirelli 225.45.R17 te ardhura nga zvicrra me goma 95% te reja

Fellnet bejn per keto lloj te veturav
Mercedez C klas , E klas
VW Golf 5.6.7 Pasat
Audi A4 , A6 etj etj
Qmimi sipas marveshjes
Per ma shum info kontakto ne nr tel ose email adres

Presim blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim