Goma 195/50/15

Shitet nga: rijad 02 Shk 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 195 50 15 nga zv komplet 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim