Goma dhe fellne shum te mira per dimer

Shitet nga: Egzon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat per dimer shum te mira po ashtu edhe fellnet per gonat me gjith fellne jan 165 55-14R jan M+S te ardhura nga zvicrra jan per opell Corsa bojn edhe W golf polo etj jan me 4 bulona siq shihen edhe ne foto Juu mirpress viber +38649651982 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim