Goma per ngarkues 20.5 - 25

Shitet nga: Faruki 22 Krr 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane te mira si duken ne foto...qmimi per 1 gome eshte 300 euro. Mund te kontaktoni edhe ne viber per ma shume informata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim