Goma te Veres 195/65/R15

Shitet nga: 30 Gsh 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te veres me fellne komplet.Gomat jan te mira ashtu edfhe fellnet shume pak te perdorura dhe te pershtatshme per VV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim