Gomat me gjith fellne

Shitet nga: Egzon 17 Jan 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   160 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me gjith goma shum te mira per dimer gomat jan 165-55-14 gomat jan shum te mira niashtu Edhe fellnet per opel corsa polo golf jan me 4 bulona ju mirpres ne viber +37744669548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim