NDRROJ TV VIDEOCON ME FELLNE E GOMA DIMRI

Shitet nga: sevdail 18 Mar 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NDRROJ TV VIDEOCON SHUM TE MIR E TE RI VETEM 6 MUAJ I PERDORT PREJSE UBLE NE SHITORE NE ZVICER SHUM FOTOGRAFI TE PASTER KA E NGJYRA TE MIRA. ARSYJA ASHT SEPSE EKAM MAR NJA MA TE MADH . EKRANIN E KA PREJ 80 CM. NDRROJ ME GOMA TE DIMRIT E VERES. MS. E FELLNE KOMPLET. ME NUMER 195 X 65 X 15. OSE 205 X 60 X 15. TEL. 045 524 015 DHE NE VIBER. KY NUMER ASHT. GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim