Renault (per modele te reja)

Shitet nga: XXX Sot 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Bandazhat e ri 7Jx16 H2 (vrimat ose gjermanisht: Lochkreis 5x114.3)
Jan per keto lloje te veturave:
Renault Laguna 3, viti 2007 e me i ri
Renault Megane, 2008 e me i ri
Renault Megane Scenic 2009 e me i ri
Renault Grand Scenic 2009 e me i ri
Renault Fluence 2010 e me i ri
Nissan Juke 2010 e me i ri
Tel. Viber +37744125708
Çmimi i negociueshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim