Shes goma te dimrit me badash

Shitet nga: 06 Nën 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jon shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim