Shiten fellnet R15

Shitet nga: Egzon Bunjaku 20 Pri 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet e perdorura 185/60 R15,fellnet jane ngjendje trregullt,kan goma te perdorura dunlop,qmimi i fundit 140 euro.Per me shum informata kontakto ne numrin 045-427-847 ose 044-589-849,mund te kontaktoni edhe ne viber (+377).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim