Vetem Bandasht 15 per Golf 5

Shitet nga: Fitim Qerimi 23 Jan 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 bandash 15-qe, per Golf 5.
Bandasht jane pa goma.
Jane ne gjendje shume te mire,nuk jane vozit ne Kosove asnjehere.


+377 44 99 10 99
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim