ZBRITJE - Fellne 16 me 4 vrima per Renault , Dacia

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Garage 16 Qer 14:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

110 EUR   130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
- Zbritje cmimi nga 130 EUR ne 110 EUR
- Shes Fellnet 16" ( 16 inch ) me 4 vrima 4x100
- Fellnet jane per Renault , Dacia.


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.

KLIKO KËTU për të parë shpalljet nga Ballkan Auto

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim