ZBRITJE Fellne 16 me 4 vrima per Citroen, Peugeot

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Garage 25 Maj 08:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

140 EUR   200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
- Zbritje cmimi nga 200 EUR ne 140 EUR
- Shes Fellne 16" ( 16 inch ) me 4 vrima 4x108
- Goma Firestone 225/55 R 16 jo te mira
- Fellnet jane per Peugeot dhe Citroen

- Citroen Berlingo , C2 , C3 , C3 Picasso , C4 , C5 , Saxo , Xantia , Xsara , Xsara Picasso.

- Peugeot 206 , 206 CC , 206 Plus , 207 CC , 208 , 306 , 307 , 307 CC , 308 , 308 CC , 405 , 406 , 406 Coupe.

- VEREJTJE: Njera fellne ka nevoje te rregullohet

- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.

KLIKO KËTU për të parë shpalljet nga Ballkan Auto

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim