fellne bbs

Shitet nga: genc 24 Shk 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne bbs shum pak te perdorun me gjith goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim