fellne per taureg 3,0 porshe grand schiroko

Shitet nga: cufa 03 Pri 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 18 coll per
taureg 3,0
porshe
grand shiroko
gomat nuk jan te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim