goma dimri

Shitet nga: blerim 22 Tet 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma te dimrit golf 2 - 13she siq shihen ne foto me tre bandash njera nuk ka bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim