Radio DVD me wireless + 2 ekrana DVD

Shitet nga: radio 19 Nën 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   280 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Radio DVD per vetura e cila lidhet me wireless me ekranet te cilet vendosen prapa. Jane pa perdor. 049717748 (viber) ose 044717748.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim