Radio per VW

Shitet nga: Fatlum Arifi 16 Tet 03:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   75 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina

Shitet radio per VW, me mask perreth, ne gjendje te rregullt teknike dhe vizuele.
Shiten vetem komplet .

tags: VW vw touran touareg taureg golf gollf tiguan ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim