Blihet KARBURATOR për PEUGEOT 205

Shitet nga: Ymeri 16 Sht 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Blihet Karburatori për Peugeot 205, me dy gryka viti i prodhimit 1987, 1360 kubik, benzin. Karburatori duhet te jet ne gjendje te rregullte dhe qe paraprakisht duhet te testohet. Modeli i makines si ne foton më lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim