DRITAT me GJITH SHTOPA +KABLLA ORIGINALE AUDI A4

Shitet nga: Audi 08 Tet 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   95 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
SHITEN DRITAT ME GJITH SHTOPA DHE KABLLA ORIGJINALE TE AUDIS DRITAT DHE SHTOPAT JAN NE GJENDJE SHUM TE RUAJTSHME DHE PA GERVISHTJE PERFEKTE - VIBER +37744589801
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim